Restaurace a kavárny

Podle našich odhadů zhruba 50 % zákazníků v kavárnách a restauracích navštíví toalety.

 

Při každém mytí rukou (při standardním průtoku 6-10 litrů za minutu) zákazník spotřebuje 3-4 litry vody. Využije přitom jen část a zbytek vody proteče rovnou do odpadu. Perlátory vody Altered:Company nabízejí účinné řešení, jak šetřit vodou. Vaše restaurace, kavárna nebo bistro tak bude šetrnější k životnímu prostředí a zároveň ušetří náklady na provoz – sníží výdaje za vodu i za energii potřebnou pro její ohřev.

 

2 % vody stačí. Víc toho k mytí rukou není potřeba.

 

Perlátory vody Altered:Company s patentovanou technologií atomizace vody využijí vodu mnohem efektivněji než klasická vodovodní baterie. Jednolitý proud roztříští na miliony drobných kapek, a vytvoří tak vodní mlhu. Ta má mnohem širší plochu dopadu než obyčejný proud vody z kohoutku. Při mytí rukou se proto využije každá kapka. Za stejný čas a bez snížení funkčnosti vodní baterie se spotřeba vody sníží až o 98 %.

 

Spořiče vody Altered:Company s technologií anti-theft jsou kompatibilní s většinou vodních baterií. Montáž je velmi jednoduchá a nezabere déle než 60 sekund. Při standardní ceně 90 Kč za m3 vody je návratnost investice otázkou pouze několika měsíců.

 

Pro gastronomické podniky doporučujeme tyto šetřiče vody:

 

Perlátory vody prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.

 

Dopřejte svým zákazníkům příjemný zážitek při mytí rukou. Pěnové mýdlo Altered:Soap Orange Terracota ve znovunaplnitelném obalu šetrně pečuje o pokožku rukou a je biologicky odbouratelné.

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení