Restaurace a kavárny

Podle našich odhadů zhruba 50 % zákazníků v kavárnách a restauracích navštíví toalety.

 

Při každém mytí rukou (při standardním průtoku 6-10 litrů za minutu) zákazník spotřebuje 3-4 litry vody. Využije přitom jen část a zbytek vody proteče rovnou do odpadu. Perlátory vody Altered:Company nabízejí účinné řešení, jak šetřit vodou. Vaše restaurace, kavárna nebo bistro tak bude šetrnější k životnímu prostředí a zároveň ušetří náklady na provoz – sníží výdaje za vodu i za energii potřebnou pro její ohřev.

 

2 % vody stačí. Víc toho k mytí rukou není potřeba.

 

Perlátory vody Altered:Company s patentovanou technologií atomizace vody využijí vodu mnohem efektivněji než klasická vodovodní baterie. Jednolitý proud roztříští na miliony drobných kapek, a vytvoří tak vodní mlhu. Ta má mnohem širší plochu dopadu než obyčejný proud vody z kohoutku. Při mytí rukou se proto využije každá kapka. Za stejný čas a bez snížení funkčnosti vodní baterie se spotřeba vody sníží až o 98 %.

 

Spořiče vody Altered:Company s technologií anti-theft jsou kompatibilní s většinou vodních baterií. Montáž je velmi jednoduchá a nezabere déle než 60 sekund. Při standardní ceně 90 Kč za m3 vody je návratnost investice otázkou pouze několika měsíců.

 

Pro gastronomické podniky doporučujeme tyto šetřiče vody:

 

Perlátory vody prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.

 

Dopřejte svým zákazníkům příjemný zážitek při mytí rukou. Pěnové mýdlo Altered:Soap Orange Terracota ve znovunaplnitelném obalu šetrně pečuje o pokožku rukou a je biologicky odbouratelné.

Cena

5854875
15854875
6 položek celkem
Zpět do obchodu