Hotely

Pro více než 79 % cestovatelů je šetrnost k životnímu prostředí klíčová při výběru ubytování.

 

Švédská společnost Altered:Company přináší pro hotely, penziony a další ubytovací zařízení efektivní způsob, jak šetřit vodou. Perlátory vody automaticky snižují proud vody, a zároveň zachovají plný komfort při mytí rukou. Váš podnik bude ekologicky zodpovědnější, a navíc při provozu uspoříte výrazné peníze – nejen za vodu, ale i za energii potřebnou pro její ohřev.

 

Spotřeba vody v hotelových pokojích představuje až 35 % celkové spotřeby vody daného podniku. Z toho celých 30 % proteče bez využití přímo do odpadu.

 

Perlátory vody Altered:Company s patentovanou technologií atomizace vody však vodu využijí mnohem efektivněji. Jak fungují? Jednolitý proud roztříští na miliony drobných kapek. Vznikne tak vodní mlha, která má mnohem širší plochu dopadu než klasický proud vody z kohoutku. Při mytí rukou se tak využije každá kapka. Za stejný čas a bez snížení funkčnosti vodní baterie.

 

Pro hotely doporučujeme tyto šetřiče vody:

 

Perlátory vody prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.

 

Dopřejte svým hostům příjemný zážitek při mytí rukou. Pěnové mýdlo Altered:Soap Orange Terracota ve znovunaplnitelném obalu šetrně pečuje o pokožku rukou a je biologicky odbouratelné.

Cena

5854875
15854875
6 položek celkem
Zpět do obchodu