Kanceláře a veřejné budovy

Rukama každého zaměstnance proteče průměrně 11 840 litrů vody za rok. Bez využití a přímo do odpadu.

 

Perlátory vody Altered:Company představují unikátní řešení, jak šetřit vodou ve veřejných budovách, kancelářích nebo třeba obchodních centrech. Zabraňují zbytečnému plýtvání vodou, a tím výrazně snižují náklady na provoz firmy. Ušetříte peníze nejen za vodu, ale i za energii potřebnou pro její ohřev. Po instalaci celková spotřeba vody klesne až o 98 %.

 

Šetřiče Altered:Company se dají velmi jednoduše namontovat na vodovodní baterie. Díky patentované technologii atomizace vody roztříští jednolitý proud na miliony drobných kapek. Vytvoří se vodní mlha, která má mnohem širší plochu dopadu než klasický proud vody z kohoutku. Při mytí rukou se tak využije každá kapka. Za stejný čas a při zachování plného komfortu.

 

Firma, která svým chováním pomáhá životnímu prostředí, je atraktivnější v očích zákazníků i zaměstnanců.

 

Podle průzkumu Nielsen Global Corporate Sustainabilty Report je celých 66 % zákazníků ochotno zaplatit více peněz za zboží a služby ekologicky udržitelných značek. Zamezení plýtvání vodou je pro ekologicky odpovědnou firmu nutností. Návratnost investice do perlátorů vody Altered:Company je přitom do pouhých 4 měsíců.

 

Pro kancelářské a veřejné budovy doporučujeme tyto šetřiče vody:

 

Perlátory vody prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.

 

Dopřejte svým zákazníkům i zaměstnancům příjemný zážitek při mytí rukou. Pěnové mýdlo Altered:Soap Orange Terracota ve znovunaplnitelném obalu šetrně pečuje o pokožku rukou a je biologicky odbouratelné.

 

 

Cena

5854875
15854875
5 položek celkem
Zpět do obchodu