1 hodnocení

Perlátor Altered:Nozzle Dome® 5 ks

  • Snížená spotřeba vody o 98%
  • Jednoduchá instalace do 60 sekund
  • Kompatibilní s většinou baterií
  • Antivandal přichycení proti krádeži
  • Optimalizované pro veřejné prostory
  • Balení po 5 kusech.

 

Můžeme doručit do:
30.6.2022
Skladem
Značka: Altered:Company
3 940 Kč
Kategorie: Pro domácnosti

Inovativní perlátor vody Altered:Nozzle Dome® zajistí vysoce efektivní a zároveň maximálně úsporný průtok vody z kohoutku. Díky patentované technologii atomizace vody propustí tento perlátor pouze 0,4 litru vody za minutu (oproti standardním 10-12 litrům), a spotřeba vody se tak sníží o 98 %! To vše při plném zachování komfortu mytí rukou.

Perlátor Altered:Nozzle Dome® je optimalizovaný pro veřejné prostory, kde je potřeba vysoce efektivního a zároveň maximálně úsporného průtoku vody.

Běžným kohoutkem voda proteče rychlostí 10-12 l/min. Většina vody proteče mimo vaše ruce a využije se pouze ta část, která se dotkne vaší pokožky. Ve výsledku tak každý den miliardy litrů vody protečou přímo do odpadu. Patentovaná technologie Dome® vytváří kulovitý vodní sprej, tvořený miliony drobných kapek. Ve výsledku tak proteče pouze 0,4 l/min ve formě velmi intenzivní vodní mlhy, která tryská z baterie. Díky tomu dochází k radikálnímu rozšíření povrchu, který voda pokryje a vaše ruce se tak dostanou do kontaktu s každou kapkou tekoucí z baterie. 

Efektivita oplachu

Instalace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení