11 hodnocení

Perlátor Altered:Nozzle Dual Flow

  • Nejúspornější perlátor současnosti - snížená spotřeba vody až o 98 %
  • Regulace průtoku (250 ml1,5 l za minutu) pouhým pootočením páčky
  • Jednoduchá instalace do 60 sekund
  • Kompatibilní s většinou baterií

 uspora_perlatory

Průměrná roční úspora pro čtyřčlennou domácnost.

 

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Altered:Company
1 195 Kč
Kategorie: Pro domácnosti

Extrémně účinný perlátor vody Altered:Nozzle Dual Flow umožňuje regulovat průtok vody mezi 250 ml až 1,5 l.  Výsledná spotřeba vody se tak sníží o 85-98 %. Je vhodný do kuchyní, koupelen a hotelových pokojů. Zachovává plný komfort při mytí rukou, nevyžaduje žádný čas navíc a nijak nesnižuje funkčnost vodní baterie. 

Jak to funguje? 

Běžným kohoutkem voda proteče rychlostí 10-12 litrů za minutu. Většina vody ale steče mimo ruce, a ve výsledku tak každý den miliardy litrů vody protečou přímo do odpadu.

Spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow však umožní využít každou kapku vody, která kohoutkem proteče. Jak toho docílí?

První stupeň regulace průtoku vody rozdělí běžný proud vody na několik samostatných svazků, které výrazně sníží spotřebu vody – až o 85 %. Při druhém stupni nastupuje patentovaná technologie atomizace vody, která proud roztříští na miliony drobných kapek. Vodní mlha dopadá na ruce širší plochou než klasický proud vody, a mytí rukou je proto efektivnější. Šetřič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro tímto uspoří až 98 % standardně protékající vody.

 

 

Spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro – 2 stupně intenzity průtoku vody:

Mist Mode – Vodní mlha. Méně intenzivní tok, vhodný pro mytí rukou, umývání nádobí nebo oplach ovoce a zeleniny. Spotřeba vody je o 98 % nižší než u běžného toku.

Spray Mode – Tenké svazky proudů vody. Intenzivnější tok, vhodný pro napouštění nebo umývání hrubších nečistot. Spotřeba vody je o 85 % nižší než u běžného toku.

 

 

Extrémní úspora vody

Jednoduchá instalace

Stejný kohoutek, o 98% méně vody

Zpět do obchodu