Neohodnoceno

Úsporná sprcha Altered:Shower

Nejúspornější sprchová hlavice současnosti. 

  • Úspora až 75 % vody.
  • Dvě možnosti nastavení průtoku vody
  • Snadná instalace během několika sekund
  • Sprchová hlavice prvotřídní kvality: tryska z nerezové oceli a hliníkový kryt

uspora_sprcha_1

Objednáno
Značka: Altered:Company
4 395 Kč
Kategorie: Pro domácnosti

Co kdybyste při každodenním sprchování spotřebovali jen čtvrtinu vody? Za stejný čas a bez jakýchkoliv kompromisů? Úsporná sprcha Altered:Shower s unikátními vlastnostmi přináší revoluci v oblasti šetření vodou. Jedná se o první sprchu na světě, která využívá technologii Dome®. Zabudovaný perlátor snižuje spotřebu vody až o 75 %, a zároveň zachovává plný komfort – tlak vody, její teplota i pokrytí se nemění.

Revoluční sprchová hlavice s perlátorem, Altered:Shower, vám proto dopřeje luxusní zážitek ze sprchování. Hodí se pro domácnosti, hotely, fitness centra, kadeřnické salony a další podniky.

Jak to funguje?

Úsporná sprchová hlavice Altered:Shower nabízí příjemný zážitek ze sprchování s důrazem na udržitelnost a cenovou dostupnost. Využívá technologii Dome® – integrovaný perlátor přemění svazky proudů vody v rotující vír, připomínající svým tvarem kupoli. Tisíce drobných kapiček z hlavice tryskají vysokou rychlostí, a tím zajistí stejný tlak vody i plochu dopadu. Nedochází ani k tepelným ztrátám, a vy si tak užijete příjemný zážitek ze sprchování, při kterém uspoříte až 75 % vody.

Úsporná sprcha Altered:Shower umožňuje nastavení dvou způsobů intenzity průtoku vody:

  1. Dome® – tento režim přemění svazky proudů vody v rotující vír drobounkých kapiček vody. Celková spotřeba je nižší až o 75 %.
  2. Monsoon – přepnutím spínače se do rotujícího víru drobných kapiček vody přidají větší kapky připomínající monzunový déšť. Oplachování se tak zintenzivní, ale stále při něm uspoříte až 50 % vody.


Altered:Shower přináší jednoduchý a extrémně účinný způsob, jak šetřit vodou, energií a financemi.

Zpět do obchodu