Společnost Altered

 

Zakladatelé švédského startupu Altered přišli s vynálezem, na který čekal celý svět.

 

Společnost Altered založili v roce 2016 profesor Kaj Mickos, Johan Nihlén a Mikael Abbhagen. Jejich odborné znalosti v oblasti inovací, designu, značky a uživatelské zkušenosti se spojily, aby vytvořily filozofii Altered produktů.

 

e008ab45cbdef01668a178578b2b779d_original

 

„Výroba produktů, které se nejprve zaměřují na udržitelnost, nestačí. Už jsme viděli taková „inženýrská řešení“, a žádné z nich nikdy nezískalo skutečný průnik nebo dopad. Všichni jsme si zvykli na určitý životní styl, a pokud se snažíme oslovit mnoho lidí, je třeba vytvářet extrémně udržitelné produkty, které vypadají skvěle, neomezují funkčnost a ani naše zvyklosti,“ říkají zakladatelé.

 

To opravdu rezonovalo s myšlením mnoha lidí, jak ukázala původní zahajovací kampaň v roce 2016. Ta byla rozšířena po celém světě a pouze na Facebooku měla více než 40 milionů zhlédnutí. Od té doby společnost Altered neustále vyvíjí nové technologie, které naplňují různé potřeby uživatelů.

 

Dnes má společnost Altered tým odborníků v oblasti inovací, výroby a designu, kteří pracují na vývoji nových technologií.

 

„Naším posláním je vyvíjet velmi jednoduchá řešení, která mohou být implementována po celém světě. Naše produkty lze instalovat na více než 10 miliard vodovodních kohoutků a sprch, které jsou již dnes na trhu.“

 

Společnost Altered získala uznání od různých organizací, jako je Švédská energetická agentura, Imagine H2O, Nordic Cleantech Open, Nordic Startup Awards a Norrsken Impact 100. Nedávno společnost Altered vyhrála E-cenu za rok 2019 v kategorii Energetická účinnost na 11. ročníku E.On-cen. Společnost Altered byla rovněž oceněna cenou Climate Saver 2018 od World Wildlife Foundation a je součástí stálé sbírky designu ve švédském Národním muzeu.

 

 

 

oceneni

 

 

Zpět do obchodu